جلسه پنجم

جلسه پنجم

داخلي 1399/03/16

جلسه‌ پنجم دبيرخانه جشنواره فرهنگي و ورزشي تموز

تاريخ: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

ساعت: ۱۲

محل: خانه انجمن آشوريان اورميه و حومه

 

جلسه‌ پنجم و اولين جلسه سال ۹۹ دبيرخانه جشنواره فرهنگي و ورزشي تموز با حضور اعضاي دبيرخانه و جناب آقاي شارلي انويه تكيهنماينده محترم آشوريان در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد.

 

در اين جلسه آقاي شارلي انويه تكيه به تشريح آخرين وضعيت كنوني كشور در حوزه سلامت و ورزش پرداختند و درباره امكان سنجيبرگزاري رويداد تموز ۶۷۷۰ با اعضاي دبيرخانه به گفتگو پرداختند.

 

تاريخ برگزاري جام تموز ۶۷۷۰ تعيين شد و مقرر گرديد پس از مكاتبه دبيرخانه و تاييد انجمن آشوريان اورميه و حومه تاريخ رسميبرگزاري جام تموز ۶۷۷۰ اعلام شود.

 

همچنين مقرر گرديد در صورتيكه وضعيت سلامت كشور و همه گيري ويروس كرونا در شرايط نامطلوب و قرمز باشد جهت حفظ سلامت وجان آشوريان گرامي جام تموز لغو گردد.

 

مقرر گرديد از تيم هاي ورزشي در رشته هاي مختلف به صورت رسمي و با تشريح پروتكل ها و شرايط بهداشتي دعوت بعمل آيد.

 

الزام گرديد ۳ روز پيش از شروع مسابقات از تمام ورزشكاران آشوري با هماهنگي آقاي شارلي انويه تكيه نماينده آشوريان در مجلسشوراي اسلامي و همكاري ستاد ملي مبارزه با كرونا تست هاي غربالگري كرونا گرفته شود و در صورت منفي بودن تست ها اجازهشركت در مسابقات به ورزشكاران داده شود.

 

مقرر گرديد فراخوان عمومي نسبت به جذب اسپانسر و تبليغات كسب و كارها، شركت ها، ارگان ها و اشخاص اعلام گردد.

 

دبيرخانه جشنواره فرهنگي و ورزشي تموز از آشوريان علاقه مند به برگزاري اين رويداد دعوت نموده و عضو ميپذيرد.

 

لازم به ذكر است دبيرخانه از پيشنهادات و ايده هاي جديد استقبال مي نمايد.


درباره ما

دبیرخانه جشنواره فرهنگی و ورزشی تموز با تکیه بر بیش از ربع قرن تجربه برگزاری این رویداد فرهنگی و ورزشی در شهر ارومیه در جهت برگزاری شایسته ملت بزرگ آشور و زیر نظر انجمن آشوریان ارومیه و حومه فعالیت می نماید.

دبیرخانه جشنواره فرهنگی و ورزشی تموز

تماس با ما

© کلیه حقوق محتوا برای دبیرخانه جشنواره فرهنگی و ورزشی تموز محفوظ است.